Profesjonalna strona internetowa jest podstawą odniesienia sukcesu

Projektowanie stron internetowych Sklepy internetowe Pozycjonowanie i optymalizacja Identyfikacja wizualna Hosting stron internetowych Outsourcing IT

Projektowanie stron internetowych

projektowanie stron www, tworzenie stron internetowych ŚwidwinRealizujemy dla naszych Klientów:

  • Strony www
  • Strony z systemem CMS
  • Firmowe serwisy internetowe
  • Portale internetowe
  • Aktualizacje istniejących stron

Proces tworzenia witryny zaczynamy od konsultacji z klientem, w celu ustalenia potrzeb związanych z projektem. Po analizie tworzymy bardzo ważny element, jakim jest projekt graficzny zamawianej strony. Projekty opieramy na współczesnych trendach oraz przede wszystkim na sugestiach klienta.

Akceptacja projektu oznacza dalsze działanie naszej firmy. Następnym krokiem jest kodowanie strony  według standardów.

 Czas realizacji zależy od wielkości projektu, przy standardowych stronach od 5. do 14. dni. Przy serwisach posiadających panel administracyjny oraz przy zamówieniu dodatkowych modułów czas realizacji zależy od poziomu skomplikowania wykonywanego zamówienia.

Do każdego systemu CMS dołączamy instrukcje obsługi, aby klient mógł bez najmniejszych problemów dokonywać zmian na swojej stronie internetowej.

Aby strona mogła zaistnieć w sieci, potrzebny jest hosting. Oferujemy miejsce na naszym serwerze instalując na nim stronę oraz konfigurując pocztę e-mail.

Koniec realizacji projektu nie oznacza końca współpracy. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami, wykonując dla nich aktualizacje na stronach. Wykonane przez nasz serwisy można znaleźć w zakładce portfolio.

Zajmujemy się projektowanie stron internetowych od 2006 roku, realizując zamówienia dla małych i średnich firm. Strony, które tworzymy są zgodne z aktualnymi trendami oraz zachęcają klientów ciekawą szatą graficzną. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam na podejmowanie trudnych projektów.

W dzisiejszych czasach nikogo nie trzeba przekonywać, że profesjonalnie wykonana strona jest podstawą kreowania wizerunku w Internecie. Nasza firma dba, by podczas procesu tworzenia strony nie pominąć elementów optymalizacyjnych, co w dalszym działaniu przynosi niższe koszty podczas pozycjonowania oraz łatwiejsze wyszukanie treści zawartej na stronie.

Kontakt:

Adam Osiński
tel. 788 317 414
e-mail: kontakt@100stron.net